diare_2018_SEMiTAM.jpg

Ručně vyrobené diáře na rok 2018

V knihařské dílně Semitam v Havlíčkově Brodě začala výroba týdenních diářů ve velikosti A5 a A6. Příznivci ručně zpracovaných papírových diářů si mohou vybrat z pestré nabídky motivů či desky ozdobit vlastním návrhem.

Desky diářů jsou z knihařské lepenky, obsah diáře je vytištěn na kvalitním knihařském papíru Holmen. Motivy na předních deskách jsou navrženy v různých stylech. Vyberou si příznivci rostlinné i živočišné říše, romantici, snílci i milovníci geometrických tvarů. Zadní desky diářů jsou obaleny plátnem v barvě sladěné s motivem na předních deskách. Kroužková vazba je ve čtyřech barevných variacích: bílá, černá, červená, měděná. Fixační gumička a saténová záložka dotvářejí vzhled diáře a zároveň jsou praktickými pomocníky.

Diar babileto semitam
Diar kvetinkynadreve semitam
Diar mandala semitam
Diar motyliazuro semitam
Diar neonovastavebnice semitam
Diar nocnineklid semitam
Diar stopyvlese
diar ozivlemesto semitam
diar rokyplynou Semitam

Pro ty, kterým nevyhovuje diář od prvního dne v novém roce, máme připravenou nabídku diáře nedatovaného v týdenní či měsíční verzi. Ten lze začít vést kterýkoliv den v roce. Design přeních desek můžete vybírat z motivů použitých na diáře či zápisníky v nabídce našeho e-shopu. Samozřejmě můžete zaslat i svůj originální návrh.

diar nedatovany tydenni SEMiTAM1

Ti z vás, kteří před koupí hotového diáře dají přednost vlastnoruční výrobě, nás mohou navštívit v rámci akce Dny otevřených ateliérů. O víkendu 7. a 8. října jste srdečně zváni do knihařské dílny Semitam, kdy bude prostor si diář zhotovit.

Máte zájem o naše služby?

Pokud si chcete objednat naše výrobky nebo služby, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit.

Mgr. Martina Kadlecová
vedoucí sociální firmy
+420 602 560 255 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sídlo a fakturační adresa:
Semitam s.r.o.
Na Valech 114,
580 01 Havlíčkův Brod

© 2017 Semitam s.r.o. design by www.hajnystudio.cz